Szczegółowe informacje znajdują się na stronie "Formularz rejestracyjny", na której również można zarejestrować swój udział (rejestracja jest obowiązkowa). Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, proszę zatelefonować pod numer +48 793 281 470 lub napisać e-mail: vstp@measline.com.

 

V Szkoła Techniki Próżniowej

 

 

Osoby zainteresowane udziałem w V Szkole Techniki Próżniowej , prosimy o zarejestrowanie się jako uczestnicy 

V STP i/lub Kongresu Polskiego Towarzystwa Próżniowego.

Opłaty

  • V Szkoła Techniki Próżniowej bez rezerwacji miejsca w hotelu: kwota netto 1150 zł - brutto  z VAT  1414,50 zł. obejmuje: szkolenie, obiady do czwartku włącznie, przerwy kawowe, kolacje, uroczystą kolację we wtorek, zwiedzanie miasta z przwodnikiem w środę wieczorem oraz materiały szkoleniowe.
  • Proponowane są miejsca w Hotelu City w którym odbywać się będzie V Kongres Polskiego Towarzystwa Próżniowego. Hotel położony jest w odległości około 600m od sali wykładowej zlokalizowanej w Instytucie Odlewnictwa. Uczestnicy mogą zarezerwować pokoje w hotelu City  po cenach promocyjnych (głównie pokoje dwuosobowe) lub znaleźć bardziej dogodne miejsca. Organizatorzy zapewniają pomoc w znalezieniu miejsca w hotelu. Opłata usług hotelowych nie jest uwzględniona w cenie V Szkoły Techniki Próżniowej - płatne oddzielnie. Istnieje również możliwość wynajęcia pokoi w hotelach studenckich np. Nawojka, Żaczek, Piast itp.
  • zniżka za członkowstwo w PTP: netto 100zł - brutto z VAT 123,00zł
  • zniżka studencka: netto 100zł - brutto z VAT 123,00zł
  • zniżka za udział w V Kongresie PTP- tylko w przypadku zgłoszenia udziału w V KPTP i wniesienia opłaty: netto  100zł - brutto z VAT 123,00zł
  • Kongres Polskiego Towarzystwa Próżniowego: - rejestracja
  • Przedłużony termin rejestracji - podwyższona opłata za dokonanie rejestracji i płatności dopiero po 31.08.2013 - netto 100zł - brutto z VAT 123,00zł

Zniżki składają się.

 

Rejestracja uczestników V Szkoły Techniki Próżniowej: 09.09.2013 od godziny 8:00 - 9:00